This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM
Image11

Mimari Destek

Sık Sorulan Sorular

Mimari destek projelerinde alabileceğiniz hizmetin kapasitesi hakkında en çok gelen soruları cevaplamak istedik.

3D çizim hizmeti ücretli mi?

Mimari destek servisimiz tabii ki ücretlidir. 3D çizimlerimizdeki amacımız talepleriniz doğrultusunda odanızda ya da evinizde hareketli veya sabit mobilyaların konumlandırılması, avize ve perde örnekleri hatta halı fikirleri bile bulunur. Tüm bunlar sizlerle yapılan konuşmalar sonrasında sizin fikirlerinize, tarzınıza göre şekillenir. Tamamen size özel hazırlanan bu çalışmanın fiyatı ise evinizin ya da odanızın metrekaresine göre değişiklik gösterir.

Çizimleri bize veriyor musunuz?

Sizin için hazırlanan çizimleri 3D ve 2D olarak size yaptığımız sunumdan sonra sizlere mail yoluyla ulaştırıyoruz.

Mobilyamı da sizden almak istiyorum, çizim yine de ücretli mi?

Bizim için en keyifli proje tasarımından üretimine hatta aksesuar seçimine kadar bizimle yürüttüğünüz projeler oluyor. Bu sebeple eğer tasarımını yaptığımız ev ya da odanın üretimine de bizimle devam etmeye karar verirseniz toplam proje tutarından proje tasarım bedelini çıkarıyoruz.

Süreç nasıl işliyor?

Tanışma toplantımızda hem sizi hem de evinizi tanımaya çalışıyoruz. Birbirimizi iyi anladığımızı düşündüğümüzde 3D tasarım için ön sözleşmemizi imzalıyoruz ve size temin ettiğimiz süre içerisinde çizimlerinizi tamamlayıp sunumumuzu yapıyoruz. Tabii ki bazı noktalar için revize isteme hakkına sahipsiniz. Konunun detayları sözleşmenizde mevcuttur. Tüm revizeler yapılıp proje son haline geldiğinde projenizi size veriyor aynı zamanda üretim için fiyat listesi çıkarıyoruz. Eğer üretim fiyatlandırması konusunda da yine mutabık kalırsak tüm detayları tekrar gözden geçiriyor, malzeme, renk seçimlerini yapıyor ve bu sefer üretim süreci sözleşmemizi imzalıyoruz.

Proje Destek Formu

    Hangi Konuda Bizden Yardım Almak İstiyorsunuz?